Co na problemy z utrzymaniem erekcji?

Witam. Mam problem z utrzymaniem erekcji w trakcie stosunku. W praktyce nie jestem w stanie odbyć normalnego stosunku seksualnego. Niedawno kupiłem taki lek Maxigra go i działa bardzo dobrze, mogę odbyć stosunek. Pytanie jest takie. Czy ten lek jest w stanie wyleczyć mnie z tej przypadłości, abym po jakimś czasie bez stosowania leku mógł odbyć normalny stosunek seksualny. Czy zawsze będę musiał go stosować, a metody leczenia są zupełnie inne. Mam tylko 31 lat i zależy mi na odpowiedzi.

Dzień dobry.

Trudno na postawie Pańskiego opisu wnioskować, co jest przyczyną trudności z utrzymaniem erekcji - zwykle rozpatruje się dwa zasadnicze źródła tego problemu: psychologiczne i/lub biologiczne.

Aby wiążąco odpowiedzieć na Pana pytanie trzeba byłoby przeprowadzić przynajmniej wstępną konsultację diagnostyczną. Z powyższego powodu sugerowałbym konsultację z seksuologiem bądź urologiem, który po przeprowadzeniu rozmowy z Panem mógłby zdiagnozować prawdopodobne przyczyny problemu i zaproponować sposób jego rozwiązania.

Pozdrawiam.