Co na wzdęcia u 3-tygodniowego dziecka?

dzień dobry, chciałam zapytać o możliwośc podania 3 tygodniowemu dziecku espumisanu. na ulotce jest zapis ze przed ukończeniem 1 miesiąca życia się go nie podaje ale mogą córka ma straszne wzdęcia i domowe sposoby nie pomagają. dziękuję

Michał Springer

Witam, niestety obecnie nie istnieją preparaty na wzdęcia do podawania noworodkom. Proponuję skonsultować się z lekarzem rodzinnym lub położną środowiskową, którzy po zbadaniu dziecka będą mogli zaproponować najlepsze postępowanie. Pozdrawiam