Co na wzmocnienie po operacji raka płaskonabłonkowego?

Brat ma raka płaskonabłonkowego. jest po operacj 12.2013r. Obecnie jest progresja. Dwa dni po ponownym pobycie w szpitalu jest w domu. Nie ma apetytu. Co mu daćna wzmocnienie.

Nie znam lokalizacji raka , rodzaju , zakresu i skuteczności operacji - słowem nie wiem nic o chorobie , jej zaawansowaniu. Proszę zadać to pytanie lekarzowi prowadzącemu bo on wie więcej nt.choroby brata , zż