Co na zmianę twarzy przy podniebieniu gotyckim?

Witam. Mam podniebienie gotyckie - a przy tym podłużną twarz czy można coś z tym zrobić?

Oczywiście, że można. Podłużna twarz i gotyckie podniebienie świadczą o oddychaniu przez usta i co za tym idzie przewlekłym stanie zapalnym organizmu. Po dokładnej diagnostyce można zaplaniwać leczenie, które poprawi Pani wygląd i zgryz. Jednocześnie czeka Panią zmiana diety i ćwiczenia wzmacniające mięśnie ust by przyzwyczaić się do oddychania przez nos i prawidłowego połykania. Pozdrawiam