Co na zmniejszenie popędu seksualnego u męża?

Mój mąż ma ogromny popęd seksualny. Chciałby uprawiać seks codziennie po kilka razy. Jesteśmy kilka lat po ślubie,wcześniej było "normalny" w tych sprawach. Jest to dla mnie męczące,gdyż nie mam aż takich potrzeb seksualnych jak on,poza tym codzienne obowiązki,praca,zmęczenie czasami pozbawiaja człowieka ochoty na seks. Mąż również pracuje i to ciężko,ale ochotę na te sprawy ma zawsze. Czy istnieje jakiś "domowy" sposób,zioła, cokolwiek co pomogloby zmniejszyć popęd seksualny męża?

Proponuję także rozważyć wizytę Państwa u seksuologa psychologa, we Wrocławiu jest doświadczony dr Szczerba, ale nie wiem, czy jest aktualnie osiagalny, czy jest we Wrocławiu...
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com

Dzień dobry!

Nie. Pierwszym krokiem jest rozpoznanie przyczyn zwiększonego/ nadmiernego popędu seksualnego męża z lekarzem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem. Przy zebraniu większej ilości informacji będzie możliwe stwierdzić, czy potrzeby seksualne męża są dla niego naturalne i prawidłowe, czy pojawiły się jakieś przyczyny nadmiernie potęgujące libido.

Pozdrawiam!