Co o może być powodem ciągłego uczucia gorąca?

Chciałam zapytać co może być powodem ciągłego uczucia gorąca? Od jakiegoś czasu bardzo silnie jest mi gorąco nawet w chłodniejsze dni. Gdy tylko zaczynam coś robić od razu się pocę. Mam lekką nadwagę. Do tego leczę się na niedoczynność tarczycy. Wszystkie wyniki są w normie. Wcześniej było mi nawet zimno. Kilka lat temu miałam anoreksję ale po kilku pobytach w szpitalach zaczęłam bardzo tyć. Czy to przez to, że jestem gruba jest mi gorąco?

Witam, rozumiem, że leczy się Pani na niedoczynność tarczycy u endokrynologa i powinna się Pani jego o to zapytać.
Ewentualnie mogła by Pani zbadać sobie poziom stresu na podstawie HRV.
Poza tym jednak myślę, że pocenie się w trakcie wysiłku fizycznego to nic niezwykłego.
Pozdrawiam