Co onacza mój wynik EEG?

Witam. Prosze o interpretację wyniku eeg.zapis złożony że słabo zorganizowanej czynności z dominującą czynnością alfa o częstotliwości 10-11c/s o amplitudzie 30-60uv z domieszką nieregularnej czynności theta. Na tle czynności podstawowej uwidoczniono nakładające się liczne artefaktówe fale wolne o długim czasie trwania w okolicach czolowo-skroniowych. Zarejestrowano też pojedyncze i grupy wysokonapieciowych wyładowan ostrych z opozycja faz w okolicach potylicznych. W odprowadzeniach poprzecznych widoczne grupy uogolnionych fal ostrych. Relacja zatrzymania obecna prawidłowo wyrażona. Hyperwentylacja bez wpływu na zapis. Podczas fotostymulacji widoczne artefaktowe wyładowania ruchowe wolne i ostre w okolicach przednich. Moje objawy to ból głowy, zmęczenie, częste zamyślenia.

Nie interpretujemy wyników badań pacjentów z poziomu portalu, proszę w tym celu udać się do lekarza który prowadzi i zleca diagnostykę. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.