Co oznacz wynik badania na Boreliozę u 66-latki?

co oznacz wynik badania na boleriozę met.western-blot IgG p.83 - 14, IgG p.41 - 66 , OspC - 68. Czy takie wyniki należy leczyć. Dodam , że mam straszne bóle mięśni i stawów. Lekarze nie wiedzą co mi jest. Podejrzewają stawy i leczą mnie na niezróżnicowane zapalenie stawów a to nic nie pomaga.Bardzo proszę o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

jaki jest ogólnym ogolny wynik igg i igm? proponuje zgłosić się do lekarza reumatologa.