Co oznacza Adenoma tubulare ac dysplasia epithelii gravis?

Dzien dobry , moj tata mial pobierany wycinek podczas gastroskopii. Bardzo prosze o przetlumaczenie wyniku histopatologicznego - Adenoma tubulare ac dysplasia epithelii gravis - fragmenta superficales. Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę sprawdzić czy powyższy opis jest kompletny
gruczolak cewkowy z dysplazją nabłonka stopnia ..... (tak jakby brakowało stopnia dysplazji ) - fragmenty powierzchowne?
wskazana wizyta u lekarza kierującego na badanie.