Co oznacza badanie krwi HCG

Mam takie pytanie. Ostatni okres miałam w kwietniu skończył mi się 30 kwietnia. Aż to teraz nie dostałam. Zrobiłam badanie krwi HCG i wyszło <0.100 I nie wiem co to oznacza. Proszę o pomoc. Dziękuję

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Taki poziom bhcg raczej wyklucza ciążę. Powinna Pani udać się do ginekologa w celu dalszej diagnostyki.