Co oznacza badanie USG jamy brzusznej mamy?

badanie brzucha usg mamy: watroba niepowiekszona, normoechogeniczna, w prawym placie uwidoczniono lite ogniskonormo/hypoechoniczne wielkosci ok.38x46mm, z centralnie polozonym obszarem plynowym sr,11mm mogace odpowiadac zmianie rozrostowej.....boje sie o mame strasznie....Panie DOKTORZE co to oznacza?

Witam. Wynik USG sugeruje obecność zmiany nowotworowej. Nie przesądza jednak o jej rozpoznaniu. Konieczne jest poszerzenie diagnostyki pod kierunkiem lekarza.