Co oznacza bardzo silne pulsowanie brzucha?

Odczuwam bardzo silne pulsowanie brzucha po lewj stronie pepka po wysilku czasem jak odpoczywam. Dodam ze od jakiegos czasu boli mnie dol brzucha I czasem budze sie w nocy zeby wziac paracetamol. Czy to moze byc schorzenie aorty lub jelit?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wiązarami u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć