Co oznacza bezpowietrzna prawa zatoka szczękowa, wypełniona prawie całkowicie gęstą treścią płynową polipowatą?

Witam Po badaniu TK z kontrastem. Bezpowietrzna prawa zatoka szczękowa- wypełniona prawie całkowicie gęstą treścią płynową polipowata? podejrzenie ostrego zapalenia zatoki. Podane były tylko antybiotyki. nic nie pomogło. Bardzo proszę o odpowiedź JAK TO WYLECZYĆ. Choruje już od trzech lat i wszystko powraca co trzy miesiące. A przez ostatnie 8 mies jestem ciągle chora. Ewelina z Warszawy

Nie wiem. Sam oceniam wyniki TK zatok. Wierząc temu opisowi to masz prawą zatokę szczękowa do operacji w dobrym ośrodku klinicznym metodą endoskopową. Ale może to być zapalenie tej zatoki zębopochodne od popsutych ząbków po tej stronie. Przyjedź lub zoperyj się szybko.