Co oznacza biała wydzielina na łechtaczce?

Od kilku tygodni na mojej łechtaczce pojawia się dziwna wydzielina której nie da usunąć się podczas mycia. Jest jej strasznie dużo,jest w białym kolorze i nie ma żadnego zapachu.Myslalam że to mastka ale nie da się tego usunąć podczas mycia tylko utrzymuje się tydzień a potem znika i za jakiś okres czasu znowu się pojawia.Bardzi mi to utrudnia życie sexualne.Co to może być? Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.