Co oznacza biopsja guzka tarczycy?

Miałam wykonaną biopsje guzka tarczycy oto opis Tyreocyty w grupach, płatach i rozproszone, część z cechami metaplazji oksyfilnej. W tle limfocyty, plazmocyty i komórki limfoidne z środków rozmnażania. Krople koloidu. zmiana łagodna kategoria 2. Co to oznacza i jest się czym martwić. Proszę o poradę

Witam , w opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu złośliwego! Proszę na spokojnie czekać na wizytę u lekarza prowadzącego , który szczegółowo omówi wynik! z.żurawski