Co oznacza błona śluzowa dna i trzonu żołądka różowa, o prawidłowym układzie fałdów?

Proszę o interpretację wyniku. Przelykowy bez zmian. Linia Z nierówna, z nieregularnymi, przerosnietymi wpustkami śluzówki żołądka ( niektóre pokryte włóknem, długości 2 cm położona 2 cm powyżej poziomu faldów żołądkowo h w odległości 34 cm od Lini siekaczy. Wpust luźny, w inwersji 3 cm z widocznym wslizgiwaniem śluzówki żołądka światła przełyku. W obfitym jeziorku treść ślinowa i żółć. Żołądek podatny na insuflacje. Błona śluzowa dna i trzonu żołądka różowa, o prawidłowym układzie faldów. Odzwiernik kształtny. Opuszka i poczatkowy odcinek części zstepijacej dwunastnicy bez zmian.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości ? Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badania i dalsze postepowanie diagnostyczno terapeutyczne