Co oznacza błona śluzowa jelita grubego z niewielkim odczynem limfoplazmocytarnym?

Proszę o interpretacje wyniku: Opis materiału wyc.jelita grubego. Opis makroskopowy: Cztery fragmenty tkankowe wymiarów około 0,3-0,4 cm. Rozpoznanie histopatologiczne: Błona śluzowa jelita grubego z niewielkim odczynem limfoplazmocytarnym w blaszce właściwej i wylewami krwi. Brak danych klinicznych.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik należy interpretować łącznie z całym obrazem klinicznym, wydaje się że to nic groźnego.