Co oznacza ból barku promieniujący na rękę?

Od października 2016 roku przyjmuję rano: Mesopral, debretin, sulfasalazynę a wieczorem debretin i proursan. Kilka tygodni mam ból lewego barku który zaczął promieniować na całą rękę. Od wczoraj mam ból głowy co prawda wczoraj w okolicy kręgosłupa szyjnego a dzisiaj w okolicach skroni. Ponadto kilka tygodni temu miałem upadek na nartach w trakcie którego odzieżowe mi głowę ostro do tyłu i uderzyłem w kasku głową w stok. Miałem TK głowy i kręgosłupa nic nie wykazało. Co może być tego powodem?

Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.
Proszę udać się do lekarza, przez internet diagnostyka jest niemożliwa.