Co oznacza ból brzucha i krwawienie?

Pilne! Mam 23 lata, miesiączkowałam zawsze normalnie, jestem po cc (ponad 1.5 roku temu). W czwartek 12.10. skończyła mi się miesiączka, w poniedziałek 17.10. dostałam na nowo krwawienia, pojechałam do szpitala, niby wszystko ok, dostałam exacyl.. wzięłam tylko 5 tabletek i odstawiłam, bo krwawienie ustało, a ja się fatalnie po nim czułam - wysoki puls, zimno, zawroty głowy.. a teraz boli mnie strasznie podbrzusze, nie wiem co robić.. wizyta u ginekologa dopiero jutro, boję się, że znów mogę zacząć krwawić lub będzie jeszcze gorzej.. ;/

Lek. Katarzyna Szymczak

Jesli objawy będą bardzo nasilone, wskazana pilna kontrola w ginekologicznej IP.