Co oznacza ból brzucha i okolicy lędźwi?

Bóle brzucha i pleców w okolicy lędźwiowej. USG jamy brzusznej -ok Gastroskopia-owrzodzenie przełyku, w badaniu hist przewl zapalenie bez cech metaplazji. Kolonoskopia- uchyłki esicy. TK: torbiele proste obu nerek, zmiany zwyr odcinka L kręgosłupa. OB,CRP, morfologia, cukier, próby wątrobowe, amylaza, kreatynina, wapń, sód, potas, badanie ogólne moczu, kał na krew utajoną - wszystko w normie. Lekarz zasugerował że ból może być od kręgosłupa i promieniuje do jamy brzusznej. Czy to możliwe ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to prawdopodobne, podał Pan za mało informacji o bólu, jego charakterze, kiedy występuje? Uchyłki też mogą boleć, w czasie zapalenia.
Pozdrawiam