Co oznacza ból brzucha i silne krwawienie u osoby współżyjącej?

Witam. Dziś dostałam bardzo poważnego krwawienia z przeszywającym bólem od którego prawie zasłabłam przy pisaniu ważnego egzaminu. Współżyłam około 4 tygodni temu bez zabezpieczeń. Boję się że to było poronienie, gdyz krwawienie było naprawdę duże i ból jakiego nigdy nie zaznałam. Leki zaczęły działać bardzo późno a potem zaobserwowałam że wyleciało mi coś podobnego do jajeczka (około 1.5-2mm). Miało osłonkę a w środku czerwony punkcik. Czy to mogło być poronienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa