Co oznacza ból brzucha i silne upławy?

Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, ale w styczniu miałam miesiąc przerwy, po okresie i jakimś tygodniu od rozpoczęcia przyjmowania, cały czas mam brązowe upławy z pochwy, a od trzech dni dołączyły do tego silne bóle podbrzusza, trochę przypominające te które pojawiają się u mnie przed okresem. Co może być przyczyną i jak temu zaradzić?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.