Co oznacza ból brzucha odczuwalny przy chodzeniu lub staniu?

Witam, od mniej więcej tygodnia boli mnie brzuch, ciężko opisać jaki to ból, tak jakby czuje jakby on był gdzieś głęboko w brzuchu. Ból odczuwalny jest tylko wtedy gdy stoję lub chodzę, chwilami zdarzają się też mdłości. Miesiąc temu miałam robione usg jamy brzusznej i mam kamień podobno nie duży na nerce. Czy to od tego? Mam też niedoczynność tarczycy, ale nie wiem czy to może miec coś wspólnego z brzuchem. Wszystkie inne badania są ok. Dodam jeszcze że na niedoczynność nie biorę żadnych leków ponieważ mój lekarz stwierdził że nie muszę

Ból brzucha na pewno nie jest związany z niedoczynnością tarczycy, a być może właśnie z kamieniem w nerce. Trudno mi to konkretnie ocenić bez bezpośredniego badania, bez szczegółowego wywiadu. Jeśli stwierdzono kamień w nerce dobrze by było z tym problemem udać się na konsultację do urologa.