Co oznacza ból brzucha po operacji przepukliny?

Witam. 4msc temu mialem operacje przepukliny lewostronnej z uzyciem siatki. Po tym czasie wrocilem do pracy fizycznej (przezucam rolki o wadze ok 18kg). Po 3dniach pracy zaczel mnie bolec brzuch z prawej strony i trochę pachwina. Brzuch troche wyzej niz po lewej stronie gdzie zrobila sie przepuklina. Czy jest mozliwe ze to nawrot przepukliny tylko ze po przeciwnej stronie? Czy po tak krotkim okresie pracy moglo to nastapic? Zaznacze ze po 3msc jedyny podnoszony ciezar to moje dziecko okolo 15kg ale to sporadycznie podnoszone.

Lek. Paweł Szadkowski

Istnieje prawdopodobieństwo nowej przepukliny po drugiej stronie. Na pana miejscu udałbym się do chirurga w celu zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki.