Co oznacza ból brzucha po usunięciu wyrostka robaczkowego?

Dzień dobry. Mąż mial 13 czerwca operacje usuniecia wyrostka. Wyszedl do domu juz 15go czerwca. Do tej pory, tj, 18 czerwca boli go brzuch i nie biorąc tabletek (dostal tabletki Doreta doraźnie) ma temperaturę 37.5, max 37,8. Czy powinnismy udac sie spowrotem do szpitala? Zdjecie szwów ma w piatek, tj 22 czerwca.

Lek. Wojciech Zygmunt

Piszę po terminie, jednak jeżeli problem się utrzymuje to jak najbardziej powinni się państwo udać do lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrowia.