Co oznacza ból brzucha przy przeziębieniu?

Złapało mnie przeziębienie , temperatura 37.6. Po wzieciu 2 saszerek theraflu nastąpiła znaczna poprawa. Niestety zaczął boleć brzuch na środku w okolicy pępka. Mocno zaboli potem ból odchodzi i znów powtórka. Czy odstawić theraflu? Co wziąć na ten brzuch?

Stosowanie opisanego preparatu nie powinno powodować opisanych przez Panią objawów. Jeśli ból jest uciążliwy, warto udać się do lekarza w celu przeprowadzenia odpowiedniego badania, wywiadu i ustalenia przyczyny.