Co oznacza ból brzucha, żółte lekko wodniste biegunki?

Ból brzucha, żółte lekko wodniste biegunki. Po wypróżnieniu za chwilę chce się znowu. Po zastosowaniu dwóch tabletek stoperanu i wypiciu elektrolitów stoperanu, gdy chciałem się wypróżnić, nie udało się ale pojawił się jak by żółty bezwonny, taki mokry śluz. Myślałem że nic nie zrobiłem, ale gdy się wytarłem była taka żółta woda jak by z kawałkami czegoś.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u gastroenterologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie