Co oznacza ból całej głowy?

Witam mam pytanie od jakiegoś czasu już tak że dwa tygodnie boli mnie głowa przeważnie z tyłu ale też ogólnie cała albo raz z jednej strony raz z drugiej szczerze mówiąc to tabletki nie bardzo już działają już czasami to mam dość bo przez to to nic się nie chce czasami jak zmierzę ciśnie to mam za niskie mówiłam doktor ale powiedziała żebym dużo w ruchu była jestem wstaje codziennie o 6 rano mam czwórkę dzieci to niedawno się siedzieć dodam że ten ból głowy ustąpi ale i na wraca za parę godzin dodam że biorę tabletki xanex 0.25 ale też nie codziennie jak już muszę

Proszę się obserwować, jeśli ból będzie narastał (zwiększał nasilenie i częstotliwość), pojawią się dodatkowe objawy, powinna Pani zgłosić się do lekarza.Pozdrawiam