Co oznacza ból, ciągnięcie i kłucia w miejscu wszycia siatki?

Witam, 18 października 2017 miałem operację przepukliny pachwinowej lewostronnej z wszyciem siatki. Generalnie wszystko ładnie się goi a ja staram się nie dźwigać. Niestety od kilku dni odczuwać pieczenia, kłucia, ciągnięcia w operowanym miejscu. Czy taka sytuacja jest normalna? Czy może to być związane ze zmianą pogody bądź po prostu efektem gojenia się rany? Jakieś 2 tygodnie temu byłem na konsultacji chirurgicznej i było wszystko w porządku. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Jarek

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć