Co oznacza ból gardła po usunięciu migdałów?

Witam i mam 27lat 3 miesiące temu miałam usunięte migdały podniebne z powodu przewlekłego ich zapalenia chciałam się dowiedzieć czy jest to normalne że odczuwam co jakiś czas jeszcze gardlo i powiększone węzły chłonne szyjne?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie mozna coś więćej powiedzieć. ew wskazana wizyta u lekarza wykonującego zabieg.