Co oznacza ból głowy i napięcia mięśni szyi?

Od 3 miesiecy boli mnie glowa, non-stop w ciagu dnia, w czasie snu jednak ustaje. Napieciowy, prawdopodobnie od skurczu miesnia szyji, ktory nie potrafie rozluznic. Przyczyna prawdopodbnie: stres. MRI glowy, roentgen i USG szyji w porzadku. Biore medokalm na rozluznienie miesni szyji. Bol niestety nie ustaje, nie moge pracowac! Ratunku! Jestem przerazony. Prosze o pomoc. Dziekuje.

Lek. Paweł Szadkowski

Może warto skorzystać z pomocy fizjoterapeuty, który przez odpowiedni masaż i ćwiczenia pomoże pokonać ból i napięcie mięśni.