Co oznacza ból głowy i skroni?

Witam, od miesiąca bardzo boli mnie lewa strona głowy wraz ze skronią oraz okiem, przy dotyku powieki czuje potworny ból. Byłam u lekarza rodzinnego i ten stwierdził bóle migrenowe na podstawie że kilka lat temu miałam robiony rezonans głowy oraz konsultacje neurologiczną. Jakie badania można jeszcze przeprowadzić aby dowiedziec się skąd bierze się ból?

Lek. Michał Lenard

Może Pani ponownie skonsultować się z neurologiem, który Panią zbada i zleci odpowiednie badania. Przy bólu, który obejmuje oko warto też odwiedzić okulistę. Pozdrawiam!