Co oznacza ból głowy i uczucie powietrza w głowie?

Co może oznaczać ból głowy i jakby uczucie powietrza w głowie czuje jakby pompowania mi ktoś powietrze do glowy

Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych. Czasami niezbędna jest diagnostyka neuroobrazowa (TK, MRI), która pozwala wykluczyć organiczne przyczyny bólów głowy, np. guz mózgu tętniak.