Co oznacza ból głowy po jednej stronie?

od 3 miesięcy czuje dyskomfort po prawej stronie głowy, ból nie jest silny, wręcz bardzo delikatny, jednak przeszkadza, pojawia się dość często o różnych potach dnia, czasami trwa 15 minut a niekiedy pare godzin i znów ustaje na jakieś 30 minut, maksymalnie godzinę. miałam robione podstawowe badania, wszytsko jest w porządku, dostałam skierowanie do specjalisty jednak muszę czekać 3 miesiące na wizytę. Boje się, że mam tętniaka, bądź coś innego co zagraża mojemu życiu, proszę o sugestie.

Witam!
"Strach ma wielkie oczy" - dlatego skupia się Pani na chorobach bardzo poważnych. Natomiast istnieje cały szereg łagodnych, chociaż dokuczliwych przypadłości, których likwidacja nie musi graniczyć z cudem. Należy zgłosić się na konsultację neurologiczną, zrobić odpowiednie badania pracowniane i rozpocząć właściwe leczenie. Gdyby się okazało, że ból ma podłoże nerwicowe to należy wdrożyć leczenie SSRI plus psychoterapia!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.