Co oznacza ból głowy po niedawnym uderzeniu?

Witam 3 dni temu uderzyłam się mocno skronią w drzwi , nie zemdlałam trochę mnie zamroczyło . Po dwóch godzinach zaczęła boleć mnie głowa i było mi nie dobrze . Dziś mija 3 dzień głowa boli praktycznie non stop mam nadal napady mdłości , drażni mnie światło i dźwięk . Nie wiem czy powinnam się martwić że to jakieś powikłanie urazu czy może zbieg okoliczności i przyplątała się jakaś wybitnie ciężka migrena ? Proszę o poradę

Lek. Paweł Szadkowski

Mogą być to powikłania urazu, więc dla pewności proszę się udać do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie obrazowe (TK) głowy. Oczywiście może być to zwykły zbieg okoliczności i akurat ma Pani migrenę, ale nie warto ryzykować.