Co oznacza ból głowy po udarze mózgu?

Witam, jestem po udarze krwotocznym mózgu i w wypisie ze szpitala miałam przepisany Vicebrol 3x dziennie. Brałam go przez dwa miesiace i kiedy zmieniłam neurologa dowiedziałam się ze nie powinnam go brać bo udar krwotoczny jest wyraźnym przeciwwskazaniem. Zamiast zaszuszac krwiaka Vicebrol działał odwrotnie. Bardzo się martwię jakie skutki mógł wywołać. Czy to normalne ze po dwóch i pół nieosiągalne od pęknięcia krwiaka w dalszym ciągu boli mnie głowa? Dziękuje za odpowiedz.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Prawdopodobnie nie wywołał, ten lek żadnych negatywnych skutków zdrowotnych. Proszę powrócić do jego stosowania na wyraźne wskazanie neurologa.