Co oznacza ból głowy po upalnym dniu?

Dzień dobry, 5 dni temu,w upalny dzień podróżowałam ,piekielnie nagrzany autobus,potem duszna taksówka bez klimatyzacji,łącznie 2 godziny.Od tamtej pory boli mnie głowa,ból przypomina pieczenie skóry głowy,jak po oparzeniu,były mroczki i ogólne osłabienie,jednak te objawy ustąpiły,został ból.Czy powinnam zgłosić się do neurologa?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugerowałbym najpierw zadbać o prawidłowe nawodnienie, wykonać pomiar temperatury ciała i ciśnienia tętniczego krwi, a następnie w razie nasilonych objawów, w pierwszej kolejności do lekarza pierwszego kontaktu.