Co oznacza ból głowy podczas seksu?

Mam pytanie o ból głowy podczas aktywności seksualnej. Mam 33 lata u mnie bół zaczyna się stopniowo z tyłu głowy, przechodzi na skrinie aż do nosa i szczęki i cały czas się zwiększa a po wszystkim nie mija przes kilka godzin (potworny gól główy), lekarz rodzinny wysłał mnie do neurologa a tam dostałem kilka leków (Divascan,Depakine Chrono500, Cinie 50) i dalej nie przechodzi dodam, że cierpię na żylaki nóg ale baz oznak zakrzepicy i miałem ostatnio grypę a te najsilniejsze ataki zdażyły się po niej wcześniej też ale ustąpił szybko, może brakuje mi cynku albo czegoś takiego?

To prawdopodobnie tzw. ból głowy koitalny. Wskazane badanie MR głowy i angio-MR naczyń mózgowych. Zaleca się przyjmowanie indometacyny (metindol) przed spodziewanym stosunkiem. Poza tym wskazana zmiana stylu życia, regularne posiłki, przyjmowanie dużej ilości płynów, rezygnacja z napojów energetyzujących, kofeiny, cukru, glutaminianu sodu, fast-foodów. Pozdrawiam