Co oznacza ból i kolka z prawej strony brzucha?

Witam, od dwóch lat odczuwam ból/kolkę z prawej strony jamy brzusznej. Nie zawsze w tym samym miejscu, przechodzi z okolic wyrostka aż pod wątrobę, pojawia się np raz na 5 minut i trwa sekundę, dwie. Badał mnie urolog i ginekolog, nic nie znaleźli. Miałam również robioną urografię oraz usg w szpitalu. Mam podwyższone crp i lekko ob, w moczu bakterie. Urolog jednak powiedział że nie może to być przyczyną tego rodzaju bólu. Więc co może być? Do jakiego lekarza iść? Proszę o pomoc. Mam 35 lat, jestem otyła.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcje aczkolwiek przyczyna dolegliwości może być inna , proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu powyższych wyników Będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie