Co oznacza ból i powiększenie łydek?

Witam serdecznie Od dłuższego czasu bardzo bolą mnie łydki. Są bardzo twarde i coraz większe. Na chwilę obecną nie mam jak iść do lekarza. Proszę o poradę.

Aby dać szczegółową odpowiedź to za mało danych. Np. nie pisze Pani czy są różnice z rana i z wieczora. Można podejrzewać na 1-szym miejscu tło naczyniowe (lub inne o wiele rzadsze sprawy).
Jeżeli z rana jest lepiej to sugeruje to sprawy naczyniowe.
Jak nie ma z tym związku - to już są sprawy o wiele rzadsze i wymagające szczegółowych badań, ale i tak niestety trzeba się udać do lekarza żeby to ocenił…
Może to być nawet lekarz ogólny.