Co oznacza ból jądra i brak wytrysku?

Witam, zawodowo jeżdżę na rowerze. Od wypadku 2 miesiące temu i upadku na ramę dokuczają mi 3 problemy: 1. Problem z ukrwieniem członka, raz jest problem z erekcją, członek jest skurczony, zimny i siny, innym razem jest zbyt mocna erekcja, zamiast stać przy wzwodzie do przodu jak wcześniej, stoi do góry dotykając brzucha, przechylanie na dół do normalnej pozycji boli. 2.Zamiast tak jak wcześniej wytrysku na jakąś odległość nasienie z trudem wypływa i odczuwam ból w okolicy między prostatą a pęcherzem. 3. nieustanny ból prawego jądra do pachwiny, jądro jest w innej pozycji i jest wyraźnie mniejsze jakby krew nie dopływała. Urolog dosłownie mnie wyśmiał, twierdząc, że powinienem się cieszyć z mocnej erekcji a bolące jądro zbagatelizował mówiąc, że gdyby było zaplątane to wyłbym z bólu, choć mówiłem mu, że często ból jest nie do wytrzymania. Jak można sprawdzić czy jądro jest zaplątane? Od wypadku nie mogę uprawiać seksu, ciężko pracować ani jeździć na rowerze. Co może być przyczyną w/w problemów, do jakiego specjalisty się udać, jakie badania wykonać?

Sprawa jest skomplikowana pana zaburzenia wzwodu są najpewniej skutkiem wypadku bóle jądra także, ponad to należy brać po uwagę uszkodzenie cewki moczowej. To jest tzw uraz stradle injury. Do rozpoznania problemu potrzebne są skomplikowane badania- uretroskopia i cystoskopia czyli badanie cewki i pęcherza cystoskopem, badanie usg jąder z oceną przepływu i najważniejsze dobre badania Doppler przepływu w ciałach jamistych bo u Pana na pewno jest ona zaburzony. Bobry ośrodek urologiczny w tym wypadku to klinika urologii w Białymstoku, dziwi mnie postawa urologa jakiego Pan odwiedził
Pozdrawiam WK