Co oznacza ból jajników podczas siedzenia?

Witam, Mam 23 lata i regularne miesiączki, żadnych problemów ginekologicznych. 3 dni temu skończyła mi się miesiączka i od tego czasu pobolewają mnie jajniki podczas siedzenia, jak się położe to przechodzi. Dodatkowo mam lekko brązowe upławy - to akurat mam zawsze po każdej miesiączce. Czy jest to coś niepokojącego? Ginekolodzy w moim mieście mają terminy dopiero na za tydzień..

Lek. Wojciech Zygmunt

Niewielkie pobolewania raczej nie świadczą o sytuacji naglącej. Musi pani poczekać do czasu wizyty u ginekologa w celu dokładnego badania. Pozdrawiam i życzę zdrowia.