Co oznacza ból kolan do stóp?

Witam bolą mnie bardzo nogi od kolan w dół aż po czubki palcy. Nie chodzę z byt dużo a gdzie moge to siadam. Mam 36 lat. M zdjagnowzowana gonratoze obustrinna kolanach. Ale to nie kana mnie tak bolą a niżej łydki i stopy. Biorę leki orze iw bólowe pomagaj doraźnie. Ale co dalej. Miałam. Usg żył i wsyztsko niby ok było. Więc nie wiem dlaczego tak boli

witam, zmiany zwyrodnieniowe w kolanach nie wykluczają innych dolegliwości. Z uwagi na symetrię objawów w pierwszej kolejności należy rozważyć tło neurologiczne ( ucisk) oraz ewentualnie reumatologiczne. Należy wykonać badania podstawowe z krwi z oceną parametrów stanu zapalnego oraz czynnika reumatolidalnego. Brak informacji czy są obrzęki, kiedy ból się nasila, jaka część podudzi oraz stóp boli?