Co oznacza ból kręgosłupa i zaburzenia ruchowe?

Witam jestem po operacji dwa lata kręgosłupa l4/l5 miałem usunieta przepuklina miedzkrazkowa oraz usunięty rdzeń żółty. Wyszło to po przebytym urazie. Stan na dzień dzisiejszy pogorszył się ból jest niesamowity drentwieja mi nogi i ręce po wstanie z łóżka nie mogę wyprostować się czy powinienem mieć obawy I udać się do lekarza

Tak, w przypadku takich objawów trzeba ponownie skonsultować się z lekarzem najlepiej neurologiem. Zapewne będzie konieczne wykonanie dokładnej diagnostyki obrazowej, aby wyjaśnić obecne dolegliwości. O wszystkim zadecyduje neurolog po bezpośrednim badaniu.