Co oznacza ból kręgosłupa po operacji?

Witam.Jestem po 3 operacjach kregoslupa L5 S1. Od ostatniej operacji minely 4 lata. Nadal odczuwam bol, raczej to normalne ale zastanawiam sie dlaczego rowniez boli na wyzszych odcinkach. Czy to ma cos wspolnego z tym ze mam brak zrostu w L5 S1? Dziekuje z gory.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena w badaniu bezpośrednim proponuje udac się do lekarza wykonującego zabieg