Co oznacza ból lewej nogi okolicy łydki?

Dzień dobry, od paru dni doskwiera mi ból lewej nogi w okolicy łydki. Pojawia się on pod wieczór, noga boli mnie w rożnym nasileniu przez całą noc, rano po wstaniu ból jest silny lecz z czasem ustaje i cały dzień się nie pojawia mogę chodzić, siedzieć, pracować. Na nodze nie widzę żadnych zmian, nie widocznych żył, zaczerwienień, zasinień, nie ma zmian temperatury, łydki mam bardzo umięśnione. Z informacji z internetu podejrzewam zakrzep, w najbliższym czasie planuje udać się do lekarza. Chciałabym zasięgnąć informacji co to może być czy na pewno zakrzep, podejrzewam że będzie konieczne usg. Jeżeli to zakrzep to jak się leczy i czy konieczna będzie operacja bądź zabieg.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie