Co oznacza ból lewej ręki od tygodnia?

Witam , mam 20 lat , chciałabym sie zapytac co to znaczy. A mianowicie od tygodnia boli mnie lewa reka i lewa strona szyi . jak siedze mnie boli nie moge podniesc reki . a jak stoje nie. o co chodzi ? i drugie pytanie , gdy sie położe do spania srce mi wali jak by zaraz miało wyskoczyc , jest mi wtedy nie dobrze i musze wstac usiąść , cisnienie mierze i mam dobre.. oraz nie kiedy mi duszno . prosze o odpowiedz .

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, zadecyduje o rodzaju postępowania diagnostycznego.

Z przesłaniem dla Pani tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com