Co oznacza ból łydek po ciąży u 30-latki?

Od ponad roku przewlekle bolą mnie nogi - łydki i stopy, problem zaczął się pod koniec ciąży i trwa do teraz. Wcześniej wiązałam te bóle z dużą masą ciała, ale teraz już straciłam część nadmiaru kg. Czy to mozliwe, że ból jest spowodowany częstym noszeniem dziecka i skakaniem na piłce do fitnessu z dzieckiem podczas usypiania (minimum 3xdoba po około 15-20 minut)? Czy przyczyna mogą być ewentualne niedobory? A może coś mi się dzieje z żyłami lub tętnicami?

Witaminy w ciąży

Bóle mogą być związane z zaburzeniami krążenia żylnego, zgłosiłabym się do chirurga naczyniowego w pierwszej kolejności. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.