Co oznacza ból macicy przy grzybicy?

Witam,mam grzybice pochwy,biorę na to leki itd mąż nie zaraził się na szczęście odemnie, ostatnio podczas stosunku boli mnie macica tak jak by penis był za długi ale przecież zawsze było ok w każdej pozycji. Nie wiem o co to chodzi. Nie mam plamień przed miesiączkowych co prawda miesiaczke mam do 6 dni czasami ,bóle podbrzusza od 13 lat ale są teraz duuużo mniejsze bo lecze się na zespół policystycznych jajnikow więc może to nie endometrioza...

Lek. Michał Lenard

Ból i dyskomfort podczas stosunku może być spowodowany grzybicą. Sugeruję skonsultowanie problemu z ginekologiem i zastosowanie się do jego zaleceń. Pozdrawiam!