Co oznacza ból miednicy w ciąży?

Dzień dobry jestem w 22 tygodniu ciąży w czerwcu 2014 roku uległam wypadkowi potrącił mnie samochód miałam złamaną miednicę odcinek dolny kręgosłupa i gałęzie kości łonowych na tym etapie ciąży odczuwam ból w dolnej części pleców i pośladków czy jest to normalne czy ma to związek z tym wypadkiem? Czy mogę jakoś sobie pomóc? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że ból jest spowodowany dawnym urazem. Sugeruję wizytę u swojego ginekologa i przedstawienie mu problemu. Powinien on Panią zbadać i zdecydować o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!